Телефон довіри

PAX!

Дорогий Брате та Сестро!


Якщо відчуваєш потребу в психологічній або духовній підтримці, а може переживаєш брак внутрішньої гармонії, то при монастирі працює телефон ДОВІРИ.


067 169 87 27


Негайно звертайся за допомогою, це тобі запевнить мир та надію в твоєму серці.Телефонувати можна кожного дня крім неділі в годинах.


від 9.00 – 11.30, 15.30 – 17.30

Молитовна скринька

Якщо потребуєш молитовної допомоги, маєш певні прохання, потреби, проблеми…

Таємниця моєї молитви…

Моя молитва має бути діалогом між Богом і мною. Перед усім маю усвідомити собі перед Ким згинаю коліна, з Ким розмовляю… Навіть коли б у нас була тисяча життів, ми б самі ніколи не усвідомили, як саме потрібно звертатися до нашого Господа, бо в Його присутності тремтять навіть небесні ангели (св. Велика Тереза). Тому маю собі це пригадувати на молитві, власне з Ким розмовляю. Моя молитва не може бути монологом, але діалогом. Я не повинна весь час говорити до Бога, але потрібно навчитися Його теж слухати, що Він хоче мені сказати. Чим більше моя молитва стає побожною, тобто глибшою, тим щораз менше маю щось Йому сказати. На молитві маю стати слухачем, що є великим противником мови. На початку буде видаватися мені, що молитва це і є розмова. Але з часом буду розуміти, що молитва, це є щось більше, ніж мовчання, в ній потрібно навчитися слухати, бо власне молитися це не слухати свою власну мову. Молитися - це вмiння витишитися і чекати аж почую в цій тиші голос Бога.

Якщо маєш певні проблеми та запитання, можеш надіслати свої прохання, а в міру своєї можливості будемо намагатися Тебе зрозуміти і відповісти на них,а також будемо молитися в Твоїх намірах, представляючи Твої прохання Богу.

Ім'я:


Адреса e-mail:


Прохання:Монастир утримлюється за кошти жертводавців, котрі в міру своїх можливостей вносять свої пожертви на ремонти та розвиток монастиря, а в знак подяки Спільнота невпинно заносить свої молитви і прохання за них до трону Господа і буде так чинити до кінця часу.

Якщо бажаєш і Ти скласти пожертвування просимо сконтактуватися з нами.


картка ПриватБанк
5168 7427 2544 7316

Крихта Слова Божого

 

Години св. Служби

Сьогодні (17.05):

Завтра (18.05):

Слово св. Бенедикта

До гостей ніхто не може без дозволу звертатися, ані розмовляти з ними

св. Бенедикт

св. Бенедикт

Copyright © 2010-2012 Монастир сестер Бенедиктинок в Житомирі