Молитовна скринька

Якщо потребуєш молитовної допомоги, маєш певні прохання, потреби, проблеми…

Таємниця моєї молитви…

Моя молитва має бути діалогом між Богом і мною. Перед усім маю усвідомити собі перед Ким згинаю коліна, з Ким розмовляю… Навіть коли б у нас була тисяча життів, ми б самі ніколи не усвідомили, як саме потрібно звертатися до нашого Господа, бо в Його присутності тремтять навіть небесні ангели (св. Велика Тереза). Тому маю собі це пригадувати на молитві, власне з Ким розмовляю. Моя молитва не може бути монологом, але діалогом. Я не повинна весь час говорити до Бога, але потрібно навчитися Його теж слухати, що Він хоче мені сказати. Чим більше моя молитва стає побожною, тобто глибшою, тим щораз менше маю щось Йому сказати. На молитві маю стати слухачем, що є великим противником мови. На початку буде видаватися мені, що молитва це і є розмова. Але з часом буду розуміти, що молитва, це є щось більше, ніж мовчання, в ній потрібно навчитися слухати, бо власне молитися це не слухати свою власну мову. Молитися - це вмiння витишитися і чекати аж почую в цій тиші голос Бога.

Якщо маєш певні проблеми та запитання, можеш надіслати свої прохання, а в міру своєї можливості будемо намагатися Тебе зрозуміти і відповісти на них,а також будемо молитися в Твоїх намірах, представляючи Твої прохання Богу.

Ім'я:


Адреса e-mail:


Прохання:Монастир утримлюється за кошти жертводавців, котрі в міру своїх можливостей вносять свої пожертви на ремонти та розвиток монастиря, а в знак подяки Спільнота невпинно заносить свої молитви і прохання за них до трону Господа і буде так чинити до кінця часу.

Якщо бажаєш і Ти скласти пожертвування просимо сконтактуватися з нами.


картка ПриватБанк
5211 5373 4479 2481

Крихта Слова Божого

Каже їм Ісус: «Хіба ви не читали ніколи в Писаннях: “Камінь, який будівничі відкинули як непридатний, саме він став наріжним. Від Господа це сталося, і це дивовижне в очах наших”? Тому кажу вам, що буде забране від вас Царство Боже і дане народові, який буде приносити плоди Царства».Почувши його притчі, первосвященики та фарисеї зрозуміли, що Він говорить про них, і намагалися Його схопити, та побоялися людей, бо вони вважали Його за пророка. Мт 21, 33-43. 45-46

Години св. Служби

Сьогодні (22.03): 7.00

Завтра (23.03): 7.00

Слово св. Бенедикта

Абат має приділяти міру всьому і укладати все таким чином, щоб і душі удосконалювалися на дорозі спасіння і брати свою працю виконували, не маючи доречних причин до нарікання

св. Бенедикт

св. Бенедикт

Copyright © 2010-2012 Монастир сестер Бенедиктинок в Житомирі