Про нас

Щоб краще збагнути життя Ордену з його традиціями, необхідно реалізувати гасло св. Бенедикта “Щоб у всьому був прославлений Господь", та постійно повертатися до джерел Статуту Засновника . Тому монахиня-бенедиктинка повинна в поставі відкритого серця шукати Бога і пізнавати Його передусім на молитві, під час праці, та в контакті з іншою людиною. Спільне життя в родинній атмосфері, яке є Школою Служби Господньої, як називав його св. Бенедикт, це є постійне навернення в присутності Бога. Шукати Бога в тиші укритого життя, прославляючи Його у всіх подіях щодення. Закохатися у Христі Євхаристійному, присвячувати час на перебування з Ним, щоб силою молитви діяти на переміну обличчя світу. Все життя в кожному його прояві, має бути прославленням Бога. Наслідуючи Ісуса Христа, кожна монахиня за прикладом свого Засновника, повинна прагнути втілювати Христовий послух та смирення.в чистоті свого серця.

Головним обов’язком в Ордені, є хоровий григоріанський спів і рецитація Псалтиря, бо Слава Господня має важливе і вічне значення, тому стоїть на першому місці в бенедиктинських спільнотах. Засновник назвав свій Орден Школою Служби Господньої в якій маємо вчитися кохати і вдосконалювати себе через реалізацію своїх обітів. (В Ордені складається 5 обітів). Постійне бажання бути сьогодні ліпшим, ніж вчора і прагнення вдосконалювати це в життя, щоб щораз краще служити Господу, це і є основа духовного зросту в душі монахині.

Крихта Слова Божого

Так то останні будуть перші, а перші - останні!Мт20,16

Години св. Служби

Сьогодні (21.08): 7.00

Завтра (22.08): 7.00

Слово св. Бенедикта

Якщо хтось потребує допомоги, повинен її отримати, з іншого боку, якщо має більше вільного часу, нехай слухняно виконає усе, що йому доручать

св. Бенедикт

св. Бенедикт

Copyright © 2010-2012 Монастир сестер Бенедиктинок в Житомирі