Вічні обіти
(2018-04-15 07:38:42)
В суботу, 21 квітня о 12.00 год, в абатстві сестер Бенединтинок, під час св. Меси, яку очолить Апостольський Нунцій в Україні Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеготті, монахиня бенедиктинка с. Ріта Леся Ліненко з Миронівки принесе Богу свої вічні монаші обіти і прийме Консекрацію Дів.

Запрошуємо до спільної молитви подяки і прослави Бога за душі, в яких Він збуджує прагнення служіння Йому і Церкві в любові в цілковитому дарі з себе.
Біблійні роздуми
(2018-04-15 07:31:23)
Євангеліє від Луки, 24, 35-48

Того часу учні Ісуса розповіли про те, що сталося в дорозі, та як вони розпізнали Його при ламанні хліба. Коли вони говорили про це, сам Ісус став посеред них і сказав їм: «Мир вам!» Та злякавшись, охоплені жахом, вони думали, що бачать духа. А Він сказав їм: «Чому ви збентежені, чому сумніви входять до ваших сердець? Гляньте на Мої руки, на Мої ноги! Це ж Я сам! Відчуйте дотиком Мене і подивіться, що дух тіла й костей не має, а Я, як бачите, їх маю!» Сказавши це, Він показав їм руки та ноги. А як вони ще не вірили з радості і дивувалися, Він сказав їм: «Чи маєте тут щось із їжі?» Вони дали Йому частину печеної риби. Тож, взявши, Він їв перед ними. І промовив до них: «Ось слова, які Я сказав вам, коли ще був з вами, бо має збутися все написане про Мене і в Законі Мойсея, і в Пророків, і в Псалмах». Тоді відкрив їхній розум, щоби розуміли Писання. І Він сказав їм: «Так написано: Христос мав постраждати та воскреснути з мертвих на третій день, і що мало проповідуватися в Ім’я Його покаяння для прощення гріхів між усіма народами, почавши з Єрусалима. Ви ж є свідками цього».


«І коли це тлінне одягнеться в нетління, а це смертне одягнеться
в безсмертя, тоді збудеться написане слово: «Смерть поглинута
перемогою. Де твоя, смерте, перемога? Де твоє, смерте, жало?»
Жало смерти - гріх, а сила гріха - закон. Нехай же буде дяка
Богові, який дає нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа.»
(1 Кор. 15,54-57)


Притаманною рисою пасхального періоду є радість, яка походить з воскресіння Христа. Уся повнота доброї новини міститься в цьому заклику віри: "О смерте, через яку мертві повертаються до життя!" (In Io Ev. 120, 2). Відкупитель переміг смерть, змусив втікати "викрадача", князя світу цього, який ув'язнив людей у гріху. Тепер він повертає людину до свого первозданного покликання, повертає їй свободу, як відкритість і повну відповідність любові Отця. Тому з Августином ми можемо взивати Христа, як "Визволителя", Того, хто виєднав повноту життя людству. (Sermo 134, 3.4) Христос взяв на себе біль, щоб показати нам, як, пройшовши через хрест, ми зможемо досягти перемоги. Перемога вже здобута для нас повіки.

Якщо ти боїшся смерті, то полюби воскресіння!

Господь Ісус Христос, зодягнувшись в тіло, сподівається також і на наше тіло. Він взяв на Себе те, що було нашим уділом і що люди досвідчували тут на землі неустанно: народжуватись і вмирати. І так безліч людей народжувались і повмирали, натомість ніхто тут ще не воскресав і не жив навічно.. Якщо ж ти боїшся смерті, то люби воскресіння.
Ніхто не поверне вчорашнього дня; на наше сьогодні, що минає, вже посягає «завтра». Протягом цього короткого проміжку часу живімо добре, щоб дістатися туди, де вже не потрібно буде спішити далі. Навіть тепер твої миті минають, між тим, як говориш чи читаєш ці слова. Слова біжать, а години летять; такий наш вік, такі наші чини, така наша і слава, таке і наше горе і щастя таке ж швидкоплинне. Все проминає: нехай це нас зовсім не страхає, бо «Слово Господнє триває навіки» (Іс. 40, 8, 1 Пт. 1, 25).
З Промов святого Августина, єпископа (Serm. 124, 4)
РЕКОЛЕКЦІЇ ЗІ СВЯТОЮ ХІЛЬДЕГАРДОЮ
(2018-02-03 06:26:59)
Реколекції – це час перебування на самоті в тиші з Богом. Цей час присвячується Богові, щоб прислухатися своєму сумлінню, «заглянути» в своє серце. Чи сумлінно виконую свої обов’язки? Чи маю щодня час на молитву? Чи не засмучую свого Господа ? Під час реколекцій є час, на те, щоб над цим всім задуматися і навчитися переживати час на молитві та гарно використовувати свій час, котрий Господь дає нам на протязі нашого життя.

Від 4-6 травня в Абатстві СС. Бенедиктинок відбудуться реколекції, в дусі святої Хільдегарди на тему "Велич Марії та гідність і краса кожної жінки"

Запрошуються жінкі середнього віку та жіноча молодь.
Початок 4 травня о 16 год.
Закінчення 6 травня о 17 год
Відповідальна с. Бенедикта Дворецька OSB
конт. тел. 067 169 8727
Tелефон довіри
(2016-07-18 11:04:22)
PAX!

Дорогий Брате та Сестро!

Якщо відчуваєш потребу в психологічній або духовній підтримці, а може переживаєш брак внутрішньої гармонії, то при монастирі працює tелефон ДОВІРИ.

067 169 8727


Негайно звертайся за допомогою, це тобі запевнить мир та надію в твоєму серці.

Телефонувати можна кожного дня крім неділі в годинах.
від 9.00 – 11.30, 15.30 – 17.30
PAX
(2014-08-31 19:18:51)
Молитва за мир
Всемогутній і милосердний Боже, Отче всього, Творче й Володарю Всесвіту, Господи Історії, чиї діла бездоганні, чиє співчуття до людських помилок невичерпне, у Твоїй волі наш мир.
Вислухай милосердно цю молитву, яка возноситься до Тебе посеред криків і розпачу світу, в якому Тебе забули, в якому не закликають Твоє ім’я, в якому насміхаються з Твоїх законів та ігнорують Твою присутність. Вислухай, бо ж ми, не знаючи Тебе, не живемо у мирі.
Допоможи нам запанувати над зброєю, яка загрожує запанувати над нами. Допоможи нам використати науку для миру і багатства, а не для війни і нищення. Покажи нам, як використати ядерну енергію для добра, а не для згуби наших дітей.
Розв’яжи внутрішні суперечності, які неймовірно і незносно розрослися в нас. Вони водночас і наша мука, і благословення: якби ж Ти не залишив нам світла совісті, ми би не могли страждати. Навчи нас витривалості в болю, стражданні й невпевненості. Навчи нас, як чекати і як довіряти. Обдаруй нас світлом, обдаруй силою і терпеливістю всіх, хто працює заради миру.
(Томас Мертон, трапист)
CREDO-UA.ORG
(2013-09-04 20:37:09)
Вперше видано Статут св. Бенедикта українською мовою.

Видання присвячене ювілею 25-річчя перебування кляузурових сестер бенедиктинок на Україні.
Над перекладом з польської та латинської мов працювали о. Юрій Курцак та сестри бенедиктинки. Текст затверджено церковною владою (imprimatur архієпископ Петро Мальчук).
Тепер шанувальники св. Бенедикта на Україні матимуть можливість кожного дня похилятися над текстами нашого святого Засновника.

Крихта Слова Божого

Як Мене Отець живий послав, і Я Отцем живу, так і той, хто споживає Мене, житиме Мною. Йн 6,57

Години св. Служби

Сьогодні (20.04): 7.00

Завтра (21.04): 12.00

Слово св. Бенедикта

Треба пильно досліджувати, чи послушники воістину шукають Бога

св. Бенедикт

св. Бенедикт

Copyright © 2010-2012 Монастир сестер Бенедиктинок в Житомирі